Türk Bayrağı İngiliz Bayrağı İran Bayrağı
Hassasvalf İletişim

KURUMSAL

Sektördeki mühendislik tecrübemiz ve birikimimizle, Vana hakkındaki tüm soru ve sorunlarınıza cevap vererek, en üst seviyede müşteri memnuniyeti hedefleyip klasik vana bakımı ötesinde çalışma faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Endüstriyel vanalar özel emniyet sorunlarına sahip olan cihazlar olması nedeniyle düzenli olarak bakım ve testlerinin yapılması gerekmektedir. Uluslararası standartlara uygun özel tamir ekipmanları kullanmak suretiyle her türlü test, kontrol, onarım ve bakım uygulamaları yapmaktayız. Firmamız her tip ve basınca dayanıklı Endüstriyel vana için çözümler sunmakta olup tüm çalışma ve testler uzman kadromuz eşliğinde yapılmaktadır.

Bakım ve tamir ihtiyacı olan yüksek ve düşük basınçlı her tip ve ölçüdeki vanayı, yedek parçalarını firmamızda üreterek, onarıp ilk günkü haline getiriyor, bakım sonrası testlerini ve kontrollerini yaparak firmanıza teslim ediyoruz. Bu bakım ve onarım çalışmalarıyla firmanızı önemli ölçüde tasarrufa geçiriyoruz.

Vana ve kontrol sistemleri odaklı Ar-Ge çalışmalarımız sürekli devam etmekte olup, sürekli iyileştirme felsefesiyle sektörde ilk ve öncü olmayı hedefleyerek müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktayız.

Bakım ve Tamirini yaptığımız vanalar; Enerji Santralleri, Rafineri dolum santralleri, Enerji ve Demir Çelik Fabrikaları, Kimya Fabrikaları, Lastik Fabrikaları, Gübre Fabrikaları, Gıda Fabrikaları ve bir çok Endüstriyel tesislerde yüksek performans sağlayarak çalışmaya devam etmektedirler.

Vanalarınız API 6D, API 600, CE standartlarına uygun bakım, muayene ve testi yapılmış, uzman ekibimiz tarafından onaylanmış ve garantili olarak sevk edilir.

Tesisimizde ya da enerji santralleri ve rafinerilerde olduğu gibi yerinde hizmet verebilen bakım ekibimiz mevcuttur. Bu ekibimiz Türkiye genelinde her türlü vananın tamiri, yenilenmesi ve korunması için yerinde hizmet vermektedir.


HassasValf Separator
HassasValf Footer HassasValf Footer HassasValf Footer
HassasValf Bize Ulaşın